Latekso balionai

UAB „Baliomanija LT" siūlo labai platų lateksinių balionų asortimentą: 

Dekoracijoms, papuošimams, specialiems efektams rekomenduojame aukštos kokybės balionus, pasižyminčius plačia spalvų ir atspalvių gama ir skirtingais matmenimis (mūsų asortimente yra nuo 5 cm iki 1,2 m skersmens balionų). 

Turime pačių įvairiausių lateksinių balionų:

  • Pildymui helio dujomis, balionų puokščių komponavimui mes Jums siūlome proginiais piešiniais dekoruotus, margintų vaikiškais piešiniais, storesnės gumos ir didesnių dydžių balionus. Pas mus rasite balionėlių įvairioms progoms: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, Kalėdoms, Naujiems metams.
  • Prekybininkams pateikiame nebrangių marmurinio marginimo balionų. Dėl specialaus gamybos proceso šie balionai įgauna unikalų spalvinimo raštą (kažin ar surasite du vienodus balionus) ir dvigubą gumos sluoksnį, kas jiems suteikia patvarumo, leidžia ilgiau išlaikyti helio dujas.
  • Neoniniai balionai. Šie balionai išsiskiria ryškiomis spalvomis, puikiai tinka prekybai (gražiai atrodo nepripūsti pakuotėje ar vitrinoje), o taip pat turi savybę švytėti apšvietus neonine lempa.
  • Turime įvairių balionų modelevimui. Pripūsti jie yra 0,5 – 1,5 m ilgio ir 5-15 cm skersmens, skirti įvairių figūrėlių, formų ar elementų formavimui („lankstymui"), balioną persukant bei perrišant. Rekomenduojame pūsti rankine pompa. Taip pat šie balionai yra populiarūs tarp sporto sirgalių varžybų metu (savo komandos spalvų, tiesiog „mosikavimui" ir „priešininkų" komandai trukdant susikaupti).

PATRAUKLIOS KAINOS, OPERATYVUS PATEIKIMAS, LANKSTI NUOLAIDŲ IR ATSISKAITYMO SISTEMA MUMS TIKRAI PRADĖS RASTI BENDRĄ KALBĄ!